Video: Lyžař šokoval web. Natočil, jak ho vláčí vlak

03.04.2013 12:40

Varšava - Internetový kanál YouTube má nový hit z Polska - "vlakové lyžování". Teenagery, kteří by snad chtěli něco podobného zkoušet, je však třeba varovat: toto počínání je nebezpečné pro jezdce, okolí i cestující. A krom toho je trestné.
Polští teenageři se zkoušeli nechat vláčet za vlakem na lyžích. Video zveřejnil hlavní protagonista s přezdívkou "Klayman" 22. března. Jak ale autor píše, dvě jízdy zkusil s kamarády již v roce 2009, nyní si svůj kousek jen zopakovali a natočili. Vyhlédli si regionální vlak na venkově. Jeden k němu připoutal lano a druhý konec hodil kamarádovi. Ten již byl připravený na lyžích v zasněžených kolejích.
Vlak se rozjel a táhl jezdce, jeho kolega jel na spřáhlu soupravy. Rychlost podle britského deníku Daily Mail dosahovala až 80 km/h. K údivu řidičů projel šílený lyžař i po asfaltu na přejezdu.
Když strojvůdce zpomalil a vjížděl do stanice, mladík se lana pustil, kolega druhý konec odpoutal z vagónu. Teenageři si zřejmě vybrali spoj, na němž nejezdí průvodčí, který by si jejich počínání musel všimnout. I tak je s podivem, že nikdo z pasažérů ve vlaku či z přihlížejících lidí na nástupištích nezalarmoval policii.

Zdroj: https://aktualne.centrum.cz/zpravy/clanek.phtml?id=775749

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.