Vysoké zimní boty do vysokého sněhu a závějí, které si oblíbila obsluha sjezdovek

12.11.2015 16:45

Pánské zimní boty HI-TEC Capri 200 WP

Vysoké černé zimní boty značky HI-TEC, které jsou známy pod názvem Capri jsou určeny do hlubokého sněhu. Jejich ideálním teritoriem jsou závěje, takže se možná usmějete při vzpomínce na poslední dvě roky a na to, jak vypadala zima, ale je to tak. Při téhle vzpomínce určitě vycházíte z vlastních zážitků z města, nicméně jsou tací, kdo vidí hluboký sníh každý rok, ať je zima jaká chce. Ano, správně. Jsou to zaměstnanci a personál fungující jako obsluha sjezdovky. Právě oni dokáží ocenit voděodolnost bot HI-TEC Capri a rovněž i jejich tepelnou izolaci materiálem Thinsulate 200, který zaručuje vysoký tepelný komfort po celý den ve sněhu, kde slouží jako pracovní. HI-TEC, jakožto přední výrobce turistické obuvi, ale nabízí i klasická zimní turistická obuv.

Pánské zimní trekové boty HI-TEC Altitude V 200 i WP

Klasické turistické boty na zimu musí především nabídnout dobrou tepelnou izolaci. Bez tepelné izolace si stačí vzít termoponožky a použít jakékoliv běžné outdoorové boty a necpat nohy do zimních speciálů. Nicméně pro ty, kdo potřebují skutečný komfort a to nejen tepelný, jsou ideální právě takové trekové boty, které využívají vlastní tepelné izolace k tomuto účelu bez nutnosti brát si jakoukoliv vrstvu ponožek navíc. Jako příklad si můžeme představit model HI-TEC Altitude V 200 i WP. Jedá so o zimní trekovou obuv s vrstvou tepelné izolace Thinsulate, která zabraňuje jejich promrzání, přičemž mají i zvýšenou voděoodlnost, takže zůstávají suché i v rozbředlém sněhu.n

Dámská zimní obuv musí být především elegantní

A abychom nezapomněli ani na dámy, tak si ještě připomeneme dámské zimní boty. Těch má HI-TEC v nabídce celou řadu. Dámská zimní obuv by měla být hlavně šik, takže tady se výrobce zaměřil primárně na design, který ale doplňují moderní technologie, stejně jako v případě pánské obuvi. Zde si ovšem nebudeme představovat konkrétní model zimní dámské obuvi, ale skrz odkaz vás pošleme přímo do kategorie, kde si je, milé dámy, můžete v rámci nabídky eshopu HITEC, prohlédnout a zvážit konkrétní model podle toho, o jakou barvu máte zájem či podle toho, jaký design zimnách bot vás zaujme.

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.