Wakeboard na léto? Letos nemají wakeboardy pro wakeboarding právě nejlepší počasí.

12.07.2013 15:42

Wakeboard pro vodní sport připomíná snowboard

Prkno zvané wakeboard není totéž, jako vodní lyže či jiné sportovní náčiní pro vodní sporty. Wakeboard je specifická deska určená pro konkrétní druh vodní zábavy a pokud bychom mohli wakeboarding, jak se celý daný sport, kde wakeboard užijete, nazývá, pak nejblíže je zřejmě snowboarding. Nicméně wakeboard je prkno jiného tvaru, než jaký má snowboard. Zatímco je snowboard vykrojený dovnitř, wakeboard má tvar prkna přesně opačný. Jde o to, že jeho deska klouže po vodní hladině, kde je potřeba určitý vztlak prkna, aby se jezdec nepotopil. Wakeboard nevyužívá nic jiného, než fyzikální zákony. Jezdec na wakeboardu se je ale snaží svým výkonem překonat.

Wakeboardy umožňují dělat na vodě triky podobně jako snowboardy na sněhu

S wakeboardy je skutečně možné dělat na vodní hladině podobné vylomeniny a psí kusy, jaké jinak umožňují pouze snowboardy na sněhu. Wakeboarding ostatně skutečně vzniknul kvůli možnosti vyžití na prkně po celý rok. Wakeboardy se vyrábějí v různých délkách a tvarech. Základní tvar desky nicméně zůstává stejný. Wakeboardy mají v ČR nejen svoje četné příznivce a jezdce, ale i výrobce, který tyhle vodní prkna nejen vyrábí, ale pokouší se i celý wakeboarding pojmout poněkud jinak, než velkcí korporátní hráči a tak si každý jezdec může nechat vytvořit wakeboard přesně podle svých představ.

Board pro wakeboarding a snowboarding

Prkno pro wakeboarding české malosériové výroby nemůže konkurovat světovým gigantům a ani nechce. Tedy s výjimkou otázky kvality. Proč by to dělal, když nabízí skutečně originální board a to nejen pro wakeboarding, což je vodní sport, tak pro snowboarding, což je pro změnu zase sport zimní. Originální prkno, to je to, oč tu běží. Wakeboarding je nejen vodní sport, ale i vášeň. A k vášni pochopitelně patří emoce. No a když jsme emocí, tak ty evokuje už samotný dekor wakeboardu. Český výrobce přitom nabízí originální dekor pro každý vyrobený snow i wake-board! A i když není nejteplejší počasí, pro wakeboarding to není překážkou, protože je určen jenom pro ty nejlepší!

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.