Zimní kalhoty na lyže - výprodej a 50% sleva na dámské i pánské modely

06.01.2016 20:38

Dámské lyžařské kalhoty HI-TEC Sordia Wo´s

HITEC eshop nabízí výprodej na dámské lyžařské kalhoty určené primárně na sjezdovky. Na snowboard mají příliš těsný střih, takže by neumožnily pohyblivost, kterou jízda na prkně vyžaduje. Na sjezdové lyže jsou ale víc než ideální. Kalhoty jsou softshellové, což je pro jakékoliv sportovní nebo outdoorové kalhoty ideální materiál. Softshell je pružný a současně vodovzdorný a přitom díky membráně paropropustný. Kalhoty mají odepínatelné šle, čili kšandy, které mají nastavitelnou délku a jsou vhodné i do mrazu, díky izolační podšívce. Původní cena modelu HI-TEC Sordia Wo´s činila 2599,- a v rámci výprodeje jsou nabízeny za polovinu ceny k čemuž ještě náleží poštovné zdarma!

Pánské lyžařské kalhoty HI-TEC Norino

V nabídce jsou rovněž i pánské lyžařské kalhoty z pružné látky vhodné spíše na běžky, nicméně ani na sjezdovce s nimi neuděláte chybu. Materiál je nejen pružný, ale i rychloschnoucí a kalhoty na lyže díky němu přesně padnou na tělo. Samozřejmostí jsou odepínací šle a i zde činí sleva 50%, což znamená 1149,- Kč z původní ceny 2299,- Kč.

Dámské lyžařské kalhoty HI-TEC Kalika Wo´s

Posledním nabízeným kusem jsou dámské lyžařské kalhoty vhodné rovněž spíše na běžkové lyže, než na sjezdovky. Stejně jako jejich pánský ekvivalent využívají pružný, rychleschnoucí materiál, mají nastavitelné kšandy a stejně jako dámský model Sordia Wo´s a pánské Norino jsou v černé barvě. I zde sleva činí 50% z původní MOC, což znamená cenu 1049,- Kč proti původní 2099,- Kč.
Výprodej trvá pouze do vyprodání zásob! Nabídka zatím zahrnuje všechny velikosti od XS až po XXL.

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.