Zimní sezona začíná. V Alpách je sněhu dost a zájezdy se prodávají lépe než loni

08.12.2012 20:34

Dobré sněhové podmínky "nahrávají" rychlému startu prodeje zájezdů na hory. Tento víkend zahajují novou zimní sezonu jak některá česká, tak i většina lpských středisek. A prodeje běží podle cestovních kanceláří lépe než loni. Lyžařská sezona začíná. V provozu jsou sice i česká horská střediska,předvánoční termíny ovšem lyžaři převážně využívají v Alpách. A prodejci zájezdů hlásí: pobyty do konce roku se prodávají velmi dobře.

"Letos se zájezdy na první termíny prodávají určitě lépe než loni, protože je v Alpách už dost sněhu. Nejvýhodnější nabídky už jsou téměř pryč," říká Hana Borovcová z cestovní kanceláře Conti, která se na lyžařské zájezdy specializuje. Stejně tak i v největší cestovní kanceláři v oblasti zimních dovolených Nev-Damě, která ročně odbaví okolo sta tisíc lyžařů, jsou se začátkem sezony spokojení. "Po loňské sezoně, kdy ještě před vánočními svátky nebyl v mnoha alpských střediskách sníh, je letos situace úplně jiná. Už poslední listopadový víkend začalo v Alpách výrazně sněžit a střediska otevírají dle plánu. I proto se zvýšily naše prodeje zájezdů v předvánočních termínech," říká Jan Osúch z Nev-Damy. Ročně vyjede na zimní dovolenou do zahraničí přes půl milionu Čechů, z nich necelá polovina využívá nabídek cestovních kanceláří.

Zdroj: https://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-cesko/c1-58928540-zimni-sezona-zacina-v-alpach-je-snehu-dost-a-zajezdy-se-prodavaji-lepe-nez-loni

Zimní boty, sportovní obuv a značkové oblečení HI-TEC.

Snowboard, kiteboard, snowboardy a kity.

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Kvalitní snowboard shop!

Sportovní outlet, výprodej, slevy oblečení.

Wakeboard, snowboard a kiteboard.

Dovolená a ubytování Chorvatsko.